Fiyat Listesi

Düğün & Davet

G‌elin makyajı, kalıcılığı uzun ve performansı yüksek makyaj ürünleriyle kişinin yüz şekline göre makyaj ürünlerinin doğru kullanılmasıdır. O gün geldiğinde tüm bakışlar üzerinde olacak.

Tesettürlü gelinlerin en çok önem verdiği noktalardan biri de gelin başı. Gelinliğin tasarımıyla bütünleşen gelin başı uygulamamız ile şıklığınız geceye damga vuruyor.

Düğün gününün ilk saatleri gelin saçı için ayrılır ve ayrı bir heyecanı vardır bunun, çünkü gelinin saçı en önemli tamamlayıcı unsurdur ve kusursuz olmalıdır.

Gelin saçı ve makyajınızın ilk provası nişan saçı ve makyajınız olacak. Üstelik nişan saçınızda çok daha fazla alternatifiniz olacak.

Makyaj

Profesyonel makyaj, özel günler ve zamanlar için, dalında uzman kişiler tarafından yapılan bir makyaj türüdür. Profesyonel makyaj yapımında kullanılan fondötenler, pudralar ve baz oluşturacak malzemelerin kaliteli olması da makyajı gösteren ve öne çıkaran unsurlardır

Özel geceler ve davetler için kıyafet seçimi kadar makyaj da çok önemlidir. Gece makyajı gündüz yapılan makyaja göre daha farklı yapılmalıdır.

Makyaj, artık sadece özel günlerin değil sıradan günlerin de parçası oldu. Birçok bayan özel günlerin yanı sıra günlük hayatında da görünümüne dikkat ediyor.

Herkesin yüzüne gidecek bir kaş alma stili ve kaş şekli vardır muhakkak. Doğru kaş şekli bulunursa gözler ve bakışlar daha öne çıkacaktır.

Dudak makyajından sonra dudaklarınız doğal bir görünümle öne çıkar. seçilecek renk tonuna göre, ruj makyajı yapılmış gibi de görünebilir.

Kalıcı oje, tırnaklarınızda uzun bir süre, bozulmadan kalabilen ojelerdir. Son yıllarda popülerliği oldukça artan kalıcı ojelerin sadece kuaförlerde ve güzellik salonlarında uygulanmasının yanında, birçok marka ve rengi mevcuttur.

Manikür & Ağda

Manikür, el tırnaklarınızın daha güzel görünmesi için yapılan temizlik ve bakım işlemidir.

Batık tırnaklar, gerçekten de çok acı verici ve rahatsız edici bir problemdir. Ancak maalesef her 2 kişiden birinde görülmektedir.

Ağda yapmak en yaygın kıl alma yöntemlerinden birisidir. Bilmeyenleriniz için; bu yöntemle temel olarak, kılı derinin üzerinden, kökünden kolay bir şekilde ayırarak alırsınız.

Pedikür, nasırları yumuşatmak ya da çıkarmak, tırnakları ve deriye batmış tırnakları düzeltmek gibi işlemleri kapsayan ayak bakımıdır.

Özellikle günümüzde bayanların ilk tercihi olan sir ağdalar devamlı kullanılmakta ve diğer şekerli ağdalar gibi kıvam sorunu yaşanmıyor ve daha temiz ve parlak görünüyor.

Renklendirme

Ombre Balyaj 2000 li yılların başlarında dünyadaki en önemli saç tasarım akımlarından biridir. Ombre balyaj saç uçlarının renklendirilmesi ve güneşten açılması işlemidir.

Dip boyası işlemi daha önceden boyanmış bir saçın yaklaşık bir ay sonra uzayan diplerinin boyanması işlemidir. Fakat her saçın dip boyası aynı yapılmayabilir.

Yenilenmek ve değişiklik için hepimizin en sık başvurduğu yöntem saç rengini değiştirmektir. Bu değişiklikler çoğu zaman bize kendimizi iyi hissettirse de yanlış seçimler canımızı sıkabilir. Uzmana danışmakta fayda var.

Röfle, balyaj, gölge işlemleri yıllardır bayanların vazgeçemediği ve modası hiç geçmeyen işlemlerdir.

Saç boyama; genel olarak saç rengini değiştirme uygulaması olarak tanımlanabilir. Bu uygulama için başlıca nedenler; kişinin kendi saç rengini daha şık ya da daha çok beğendiği bir renk ile değiştirmek, ya da orijinal saç rengine geri dönmek, olarak sıralanabilir.

Saç Bakım

Saçlara uzman bir kuaför tarafından uygulanması gereken, saç tellerini onaran, daha gür bir izlenim veren keratin içerikli maskeler ile yapılan bakım.

Saç bakımı, gündelik hayatımızda kötü uygulamalara maruz kalan, yıpranan saçlarımız için oldukça önemlidir. Bakımlı ve özenli saçlar kişinin kendine olan öz güvenini artırır ve pozitif bir enerji sağlar.

Şekillendirme

Günümüzde kadınların sık olarak kullandığı kaynak saçlar, kısa saçların uzun ve gür görünmesine yarayan, birçok farklı şekilde yapılabilen uygulamalardır.

Kadını güçlü gösteren bir saç stilidir. Üstelik kolay bir iş de değildir. Örgülü saçlar kadında harikalar yaratabiliyor.

Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işlemi, saçımızın, keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar.

Perma işlemi, kalıcı kıvırcık yada dalga sağlayan bir saç işlemidir. Perma yaptırmayı düşünüyorsanız saçınıza bakım yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Saç kesimi, yüze en uygun modelin tespit edilerek saçta yapılan farklı kesim işlemlerinin tümüdür.

Günlük yaşantınızda ya da katıldığınız davetlerde dikkat çekmenin ve göz alıcı olmanın en kolay yolu giydikleriniz kadar seçtiğiniz saç modelinden de geçmektedir.

Saç maşası, sıcaklık ile saçın yapısını değiştirmeye yarayan bir alettir. Saçı kıvırmak veya düzleştirmek için kullanılan iki türü vardır.

Kırık fön, saç uç kısımları dalgalı ve bukleli olan fön çeşididir. Halk arasında farklı isimler ile adlandırılmaktadır. Kırık Fön; Doğal ama düzenli buklelerin meydana getirildiği bir saç şeklidir.

Fön, sıcak ve kuru hava oluşturan bir araçla saçlara verilen biçimdir. Kadınların kuaförlerde en çok uygulattığı işlemlerden biridir.